Sa saad toetada rajatavat Piiblikooli

Armas sõber!

Ma usun, et Jumal on andnud igale inimesele oma unikaalse potentsiaali selleks, et elada tähendusrikast, mõjusat ja suurt elu. Kahjuks paljud inimesed elavad alla oma potentsiaali ja nad ei ole teadlikud, milline on nende potentsiaal ning nende annid.

Avastades oma Jumala antud potentsiaali ning selles elades võime elada kõige rahuldustpakkuvamat ja põnevamat elu.

Rajatava EKNK Piiblikooli visioon on treenida õpilasi elama oma Jumala antud potentsiaaliga Kristuse teenimisel Püha Vaimu väes igas eluvaldkonnas. Piiblikooliga alustame 5. septembril 2016.

Keskne valdkond, milles soovime õpilasi treenida ja varustada on uute koguduste rajamine. Koguduste rajamine on kõige efektiivsem viis jõuda inimesteni ning jagada nendega Jumala armastust.
Selliselt usun, et sellest koolist kasvavad välja uued koguduste rajajad, pastorid ja töötegijad ning inimesed, kes oma juhtimise ja mõjuga toovad muutust erinevatesse eluvaldkondadesse meie ühiskonnas.

Kui sa soovid toetada Evangeeliumi levimist, koguduste rajamist, uute töötegijate ettevalmistamist, siis saad meid toetada kas igakuiselt või ühekordselt:

Eesti Kristlik Nelipühi Kirik
Arve nr. EE182200221027377977
Märksõna: Piiblikool

Kui soovid rohkem infot Koguduste rajamise ja Piiblikooli kohte või soovid toetada mõnel muul viisil siis võid võtta ühendust:

ago@piiblikool.ee