E-õhtukool

Õppeaasta 22/23

E-õhtukool alustab taas 5. septembril 2022!

Lisaks igapäevaselt toimuvale piiblikoolile, pakume huvilistele võimalust õppida e-õhtukoolis, mis toimub esmaspäeva õhtuti kell 17.45-20.00 video vahendusel.

E-õhtukooli loengutes osalemiseks on sul kaks võimalust:

E-õhtukooli esimene loeng toimub 5. septembril 2022. Õppetöö kestab kuni 2023. aasta maikuu lõpuni. Õppeaasta jooksul toimub 29 videoloengut ja 3 väljasõitu.

Õppekava

E-õhtukooli õppeaasta koosneb kolmest perioodist ehk teemaplokist, mis annavad õpilasele sügavama arusaama Piiblist, kristlikust eluviisist ja misjonist.

Piibliõpe​

Piibliõppe periood kestab septembri algusest novembri keskpaigani. Siia alla kuuluvad nii Uut kui Vana Testamenti avavad teemad ning tunnid Piibliõppe teemal.

Kristlik eluviis​

Kristliku eluviisi periood kestab novembri lõpust veebruari keskpaigani. Siia alla kuuluvad teemad, mis aitavad õpilasel luua osadusest Jumalaga ja avastada iseenda potentsiaali.

Misjon

Misjon periood kestab veebruari lõpust maikuu lõpuni. Siia alal kuuluvad teemad nagu evangeeliumi jagamine, jüngerlus, mentorlus ja koguduste rajamine.

Registreerimine

2023/2024 õppeaastaks registreerimise avame 2023. aasta kevadel. Huvi ja küsimuste korral saada meile kiri aadressil info@piiblikool.ee. Senikaua on sul võimalus osaleda sulle huvi pakkuvates e-õhtukooli loengutes. Loengud toimuvad esmaspäeva õhtuti kell 17.45-20.00. Ühe loengu osalustasu on 10 eurot. Detsembrikuu teemad on: