E-õhtukool

Õppeaasta 21/22

E-õhtukool alustab taas 6. septembril 2021!

Lisaks igapäevaselt toimuvale piiblikoolile, pakume huvilistele võimalust õppida e-õhtukoolis, mis toimub esmaspäeva õhtuti kell 17.45-20.00 video vahendusel.

E-õhtukooli loengutes osalemiseks on sul kaks võimalust:

E-õhtukooli esimene loeng toimub 6. septembril 2021. Õppetöö kestab kuni 2022. aasta maikuuni. Õppeaasta jooksul toimub 29 videoloengut ja 3 väljasõitu.

Õppekava

E-õhtukooli õppeaasta koosneb kolmest perioodist ehk teemaplokist, mis annavad õpilasele sügavama arusaama Piiblist, kristlikust eluviisist ja misjonist.

Piibliõpe

Piibliõppe periood kestab septembri algusest novembri keskpaigani. Siia alla kuuluvad nii Uut kui Vana Testamenti avavad teemad ning tunnid Piibliõppe teemal.

Kristlik eluviis

Kristliku eluviisi periood kestab novembri lõpust veebruari keskpaigani. Siia alla kuuluvad teemad, mis aitavad õpilasel luua osadusest Jumalaga ja avastada iseenda potentsiaali.

Misjon

Misjon periood kestab veebruari lõpust maikuu lõpuni. Siia alal kuuluvad teemad nagu evangeeliumi jagamine, jüngerlus, mentorlus ja koguduste rajamine.

Registreerimine

Registreerimiseks on sul vaja täita sisseastumisavaldus ja paluda oma pastoril täita soovitusankeet.