Piiblikool

Missioon

Piiblikooli õppekava on rajatud kolmele sambale: õpetus, praktiline Jumala riigi töö ja coaching.

Igapäevane õpe

Õppenädal koosneb nädalateemast, mis kuulub Uue Testamenti, kristliku elustiili, teoloogia või teenimistöö perioodi alla ning lisateemadest: isiklik kasv, osadus Jumalaga ja Vana Testament.

Iganädalane praktika

Praktika toimub koostöös kogudustega. Õpilased käivad praktikal, täites tähendusrikkaid ja väljakutseid esitavaid ülesandeid, aidates juhte ja saades neilt tagasisidet.

Igakuine coaching

Igal õpilasel saab olema oma coach ehk juhendaja, kellega ta kohtub korra kuus, et keskendunud tunniajase vestluse käigus jagada oma muredest, eesmärkidest ja väljakutsetest.

Õppeinfo

Piiblikooli avaaktus toimub 30. augustil 2021 ja õppetöö algab 31. augustil. Õppeaasta lõpuaktuse kuupäev on 28. mai 2022.

Meeskond

Koos paljude külalisõpetajatega Eesti erinevatest kogudustest ja välismaalt, oleme siin, et panustada uue põlvkonna arendamisse.

Simon Graf

Direktor & õpetaja

Krete Graf

Sekretär & õpetaja

Inna Prysiazhniuk

Õpetaja

Mark Ivanov

Õpetaja

Iris Kivisäk

Vabatahtlik noorõpetaja

Videod

Vaata videoid, mis on tehtud erinevatest praktikareisidest ja väljasõitudest.