Piiblikool

Visioon

Aidata inimestel rajada oma usk kindlalt Piiblile, nii et see tugendaks nende igapäevast osadust Jumalaga erinevates eluoludes ja taluks kõiki eluküsimusi.

Õpetada inimesi otsima võimalusi koostöö tegemiseks, et selle läbi arendada oma teenimistöö unikaalselt ja teenida teisi sama-aegselt.

Õppeinfo

Piiblikooli 1. sessioon toimub 7.-9. septembril 2023. Õppeaasta lõpuaktuse kuupäev on 25. mai 2024.

Sessioonid

Piiblikooli sessioonõppe õppekava koosneb neljast plokist: Piibliõpe, kristlik eluviis, teoloogia ja teenimistöö. Lisaks toimub igal sessioonil Piiblikooli teenistus, grupi-coaching, Vana Testamendi tund ja tund isikliku kasvu või osadus Jumalaga teemal.

Õppeainete sisu

Piiblikooli sessioonõppe õppekava pakub mitmekülgset õpikogemust ja kasvu.

Piibliõpe
Grupi coaching

Õpilased saavad jagada läbi juhendatud suhtlemise ja peegeldamise isiklikest muredest, mõtetest ja arvamustest, mis õppimise käigus esile kerkivad.

Isiklik kasv

Isiklikuks arenguks pakutakse väga põhjalikku enesesse vaatamise võimalust läbi selliste tundide nagu identiteet, iseenda avastamine ja Kristuse-sarnase loomuse arendamine.

Osadus Jumalaga

Osadus Jumalaga tund õpetab järgima vaimulikke harjumusi nagu palvepäeviku pidamine, Piibli lugemine, Jumala hääle kuulamine ja muud viisid, kuidas suhelda Jumalaga.

Vana Testament

Vana Testamendi tunnis antakse ülevaade Vanast Testamendist ja avatakse igat raamatut raamat raamatu haaval ning räägitakse Vanas Testamendis kirjutatud inimestest.

Kristlik eluviis
Teoloogia
Piiblikooli teenistus

Piiblikooli teenistus toimub igal nädalal viimase tunnina. Võtame selle aja, et üheskoos otsida Jumalat ja teenida üksteist. Piiblikooli teenistust korraldavad nii õpetajad kui õpilased.

Teenimistöö

Meeskond

Koos paljude külalisõpetajatega Eesti erinevatest kogudustest ja välismaalt, oleme siin, et panustada uue põlvkonna arendamisse.

Rodney Corcoran

Direktor & õpetaja

Krete Graf

Sekretär

Mark Ivanov

Õpetaja

Inna Prysiazhniuk

Õpetaja

Videod

Vaata videoid, mis on tehtud erinevatest praktikareisidest ja väljasõitudest.