Suveseminar

Suveseminarini on jäänud:

Countdown Timer

Mida me teeme?

NextStep Suveseminar on SA EKNK Õppekeskuse poolt korraldatav suveseminar noortele vanuses 13-25 eluaastat (kokkulepped nooremate/vanemate osalejate osas võimalikud). Tegu on inspireeriva, arendava ja põnevaid väljakutseid esitava 8-päevase seminariga, mis kätkeb endas nii sisukat õppeprogrammi, evangeeliumi kuulutust, palve- ja ülistusaega, muid praktilisi tegevusi ning lihtsalt lahedaid ettevõtmisi ja mõnusat koos olemist kogu seminari vältel. NS’i eesmärgiks on aidata noortel leida oma potentsiaal Jumalas ja varustada neid elama Jeesuse keskset elu tänapäeva maailma keskel. Ühtlasi aga kasvatada neist tulevasi juhte EKNK koguduste jm. kristlike teenistuste tarvis, kuidas ja kuhu iganes Jumal neid juhib.

2024. a. suveseminari üldinfo

Aeg: 30. juuni – 07. juuli
Koht: Alustame Valgas ja lõpetame Abja-Paluojas.
Õpetajad: Mitmed juhid ja pastorid eri paigust ning teenistustest nii EKNK’st kui mujalt.
Hind osalejale: 135 €, mis katab osaleja toitlustuse (3 x päevas), loengumaterjalid, majutuse ja transpordi seminari ajal (kui ühest perest on osalejaid rohkem, kehtib soodushind 110€ osaleja kohta).

  • NS’ile tuleb kaasa võtta: Madrats, magamiskott (+ soovi korral voodipesu ja padi), eluks vajalikud hügieenitarbed, Piibel ja märkmik, veepudel, ujumisriided ja rätik, Eesti ilmale sobivad riided. Soovitavalt ka veidi taskuraha.
  • NB! Transpordi eest seminarile ja tagasi koju vastutab ning tasub noor ise.

Registreerimine

Suveseminaril osalemiseks tuleb täita registreerimisvorm. NB! Registreerimine jõustub osalustasu maksmisel. Viimane registreerimise/ osalustasu maksmise kuupäev on 16. juuni, 2024.

Osalustasu maksmine

Kontaktid

Varasemate osalejate mõtteid:

Rohkem infot meie FB’i lehel või Instagramis.