Suveseminar

Mida me teeme?

NextStep Suveseminar on SA EKNK Õppekeskuse poolt korraldatav suveseminar noortele vanuses 14-25 eluaastat (kokkulepped nooremate/vanemate osalejate osas võimalikud). Tegu on inspireeriva, arendava ja põnevaid väljakutseid esitava 7-päevase seminariga, mis kätkeb endas nii sisukat õppeprogrammi, evangeeliumi kuulutust, palve- ja ülistusaega, muid praktilisi tegevusi ning lihtsalt lahedaid ettevõtmisi ja mõnusat koos olemist kogu seminari vältel. NS’i eesmärgiks on aidata noortel leida oma potentsiaal Jumalas ja varustada neid elama Jeesuse keskset elu tänapäeva maailma keskel. Ühtlasi aga kasvatada neist tulevasi juhte EKNK koguduste jm. kristlike teenistuste tarvis, kuidas ja kuhu iganes Jumal neid juhib.

2023. a. suveseminari üldinfo

Aeg: 03. juuli – 09. juuli
Koht: Tartu
Õpetajad: Mitmed juhid ja pastorid eripaigust ning teenistustest nii EKNK’st kui mujalt.
Hind osalejale: 120 €, mis katab osaleja toitlustuse (3 x päevas), loengumaterjalid, majutuse ja transpordi seminari ajal (kui ühest perest on osalejaid rohkem, kehtib soodushind 100€ osaleja kohta).

  • NS’ile tuleb kaasa võtta: Oma magamiskott (+ soovi korral voodipesu ja padi), eluks vajalikud hügieenitarbed jmt. Soovitavalt ka veidi taskuraha.
  • NB! Transpordi eest seminarile ja tagasi koju vastutab ning tasub noor ise.

Registreerimine

Martin +372 5749 4994 või veebis https://forms.gle/gRRdEp1K9wThKoge8
NB! Registreerimine jõustub osalustasu maksmisel. Viimane registreerimise/osalustasu maksmise kuupäev on 15. juuni, 2023

Osalustasu maksmine

Kontaktid

Rohkem infot meie FB’i lehel või Instagramis.