NextStep Piiblikooli vilistlaste kokkutulek

Meil on väga suur rõõm kutsuda sind, hea õpilane/õpetaja, oma esimesele vilistlaste kokkutulekule!

See on sündmus, millega soovime ühiselt tähistada piiblikooli viienda aastaringi lõppu ning kõike seda, mis on jäänud nende aastate sisse.

Vilistlaste kokkutulek toimub 16.-17. juulil 2021 Järvakandis Ahekõnnu külas asuvas Töömajas. Programm algab 16. juulil õhtul ning lõpeb 17. juuli pärastlõunal. Loodame, et meil tuleb väga õnnistatud ja vahva aeg koos viie lennu vilistlaste ja piiblikooli õpetajatega!

Osalustasu inimese kohta on 30€, mis sisaldab toidukordi ja majutust. Kuna hetkel on kokkutuleku toimumine pisukese kahtluse all (me täiega loodame, et saame kohtuda), ei pea osalustasu maksma kohe registreerudes, vaid info selle kohta tuleb hiljem.

Kava ning rohkem infot laekub registreerunutele hiljem meili teel ning paneme üles ka siia samale lehele piiblikool.ee/kokkutulek

Kui sa tead juba, et sa ei saa kindlasti osaleda, pane ka see registreerimisvormi kirja. Siis teame osalejate arvuga arvestada.

Kohtumiseni kokkutulekul! 😀