Õppekava kirjeldus

Piiblikooli õppekava koosneb järgmistest kursustest:

1. Piibel. Õpilane saab ülevaate piibliraamatutest, ajaloost ning selle rakendamise võimalustest oma elus ja teenimistöös.
  2. Elu. Suhted, seks ja raha on ainult mõned valdkonnad, kus inimesed otsivad vastuseid ja lahendusi. Neid ja teisi igapäevaelu praktilisi aspekte käsitleme, et varustada õpilasi elama mõjutama ja juhtima igas eluvaldkonnas.
  3. Teoloogia. Miks me usume? Mida me usume? Sissejuhatus teoloogiasse on kursus, kus käsitleme kristlikku õpetust ja selle rakendamise võimalusi tänapäeva maailmas.
  4. Praktiline teenimine. Koguduste ehitamine ja rajamine eeldab, et koguduste töötegijad on varustatud oskustega, kuidas teenida kaasaja põlvkonda.

Nädala teemadeks on nimetatud kursuste raames toimuvad loengud ennelõunal teisipäevast kuni reedeni. Praktilised juhtimise, muusika, koguduste rajamise jt loengud toimuvad esmaspäeviti ning teisipäevast neljapäevani peale lõunapausi.

Vaata päevakava ja aastakava