ÜHESKOOS EDASI

Kustume Sind üheks aastaks NextStep Piiblikooli partneriks, et toetada uue põlvkonna pastorite, koguduse rajajate ja Jumala riigi töötajate varustamist ja läkitamist. Piiblikooli partnerina Sa panustad nendesse, kes õpivad meie koolis ja kelledest saavad ühel päeval juhid ja kaastöölised meie olemasolevates ja uutes kogudustes.

Olles meie partner, Sa:
* osaled nende meeste ja naiste ettevalmistamisel, keda Jumal kutsub oma riigi tööle;
* toetad piiblikooli igapäeva vajadusi, sh õpilaste majutus, toitlustus, misjonireisid kogudustesse;
* aitad meil ehitada innovaatilist ja õpilase isiklikule arengule suunavat õppekeskkonda.

NextStep Piiblikooli partneriks hakates palume Sul täita toetaja ankeedi.

Kõigile, kes toetavad meid aasta jooksul igakuiselt 50 euroga, kingime ühe tasuta nädala piiblikoolis. 31. jaanuariks 2019 registreerunud toetajate vahel loosime välja erinevaid piiblikooli auhindu.

Meie pangakonto andmed järgmised:

SA EKNK Õppekeskus
EE092200221064817908, SWEDBANK
Reg nr:  90013495
SWIFT kood/BIC: HABAEE2X
Selgitus: annetus

Aitäh, et Sa aitad meil rajada Piiblikooli! Me teeme seda üheskoos.