Meie Filosoofia

Me koolitame õpilasi läbi teooria, praktika ja kootsingu
Õppimine

Õpetame õpilasi piibliõppe, kristliku elustiil, teoloogia ja teenimistöö praktiliste aluste teemadel. Aasta jooksul on neli suuremat perioodi ning iga periood lõpeb väikese uurimistööga.

Praktika

Paneme õpitu praktikasse seda nii koguduste rajamise kui ka kogudustes teenimise näol. Esimesel poolaastal tehakse praktikat üheskoos koos kaasõpilastega. Teisel poolaastal lisandub sellele ka individuaalne praktika.

Coaching

Alustame ja lõpetame igat nädalat grupi-coaching'uga ning kord kuus on igal õpilasel individuaalne coaching. Coaching'ul räägime, kuidas meil läheb ja millised võiksid olla meie järgmised sammud edasi kasvamiseks.

NextStep Piiblikool 2020/2021

Järgmine õppeaasta algab septembris 2020. Võta sappa ja investeeri aastasse, mis kannab vilja kogu ülejäänud elu!

Tiim

Oleme siin, et aidata õpilastel leida oma Jumala antud potentsiaali
Simon Graf
Director & teacher