Meie Filosoofia

Me koolitame õpilasi läbi teooria, praktika ja kootsingu

Õppimine

Õpetame õpilasi piibliõppe, kristliku elustiil, teoloogia ja teenimistöö praktiliste aluste teemadel. Aasta jooksul on neli suuremat perioodi ning iga periood lõpeb väikese uurimistööga.

Praktika

Paneme õpitu praktikasse seda nii koguduste rajamise kui ka kogudustes teenimise näol. Esimesel poolaastal tehakse praktikat üheskoos koos kaasõpilastega. Teisel poolaastal lisandub sellele ka individuaalne praktika.

Kootsing

Alustame ja lõpetame igat nädalat grupi kootsinguga ning kord kuus on igal õpilasel individuaalne kootsing. Kootsingul räägime, kuidas meil läheb ja millised võiksid olla meie järgmised sammud edasi kasvamiseks.

EKNK Piiblikool 2018/19

Järgmine õppeaasta algab 3. septembril 2018. Investeeri aastasse, mis kannab vilja kogu ülejäänud elu!

Tiim

Oleme siin, et aidata õpilastel leida oma Jumala antud potentsiaali
Ago Lilleorg
Director, teacher and coach